Par mums

SOLAVI nodarbojas ar audio vizuālā aprīkojuma projektēšanu un uzstādīšanu, kā arī ar profesionāla audio, video, gaismas un skatuves aprīkojuma tirdzniecību plašam Latvijas un ārvalstu kompāniju lokam.

Uzņēmums SOLAVI apvieno zinošus un sertifcētus AV speciālistus ar vairāk kā 20 gadu pieredzi audio vizuālo un skatuves risinājumu jomā. Mēs pārzinām jaunākās tehnoloģijas skaņas, attēla un gaismas tehnikas sfērā un varam piedāvāt labākos risinājumus jūsu individuālajām vajadzībām.

Esam autorizētie pārstāvji daudziem pasaulē atzītiem augstas klases iekārtu ražotājiem – Barco, Mitsubishi, 3M, NEC, InFocus, Optoma, Hitachi, Hyundai, Extron, ITEC, IC Audio, Evoko, OneLan, AV Stumpfl, Audipack, Chief, SMS, Projecta, Adeoscreens, Screenline, Oray, Tonwelt, TecnoVISION u.c. Rūpīga ražotāju atlase un mūsu pieredze iekārtu apkalpošanā ļauj droši uzticēties mūsu piedāvāto iekārtu augstajai kvalitātei.

Mēs lepojamies ar apmierinātiem klientiem, kuru vidū ir viesnīcas un konferenču centri, bankas, izglītības un zinātnes iestādes, teātri, koncertzāles, bibliotēkas, kino un izklaides centri, sporta halles, valsts un pašvaldību iestādes, kā arī daudzi privāti uzņēmumi un privātpersonas.

Tomēr mēs piedāvājam jums vairāk kā tehniku. Mēs palīdzam jums veidot jūsu klientu un apmeklētāju pieredzi, kas radīs vēlēšanos pie jums atgriezties. Turklāt, strādājot ar SOLAVI, jūs iegūstat uzticamus un godīgus partnerus, kas ar vislielāko rūpību atrisinās jūsu vajadzības prezentācijas un komunikācijas aprīkojuma jomā.

2016. gada 29. augustā SOLAVI SIA ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2016/725 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Mums ir prieks veidot attiecības uz kurām var paļauties.

SOLAVI. Vairāk kā tehnika.