Jaunumi

Seko mums Instagram - solavi_avSeko mums Instagramā, lai būtu kopā ar mums un saņemtu vairāk informāciju par uzņēmuma darbību un jaunumiem AV nozarē! 
 

Lasīt tālāk >

Rīgas Motormuzejs atklāts

Kopš 2016. gada 1.jūlija Rīgā atklāts vērienīgais Rīgas Motormuzejs.

CSDD uzticēja SOLAVI aprīkot muzeju ar interaktīviem audio vizuāliem risinājumiem.

Tika integrētas mūsdienīgas AV tehnoloģijas arī konferenču un mācību tepās, kafejnīcā, publiskajā zonā, kā arī CSDD jaunajā administrācijas ēkā.

Muzejs ir atvērts katru dienu no 10:00 - 18:00 

http://motormuzejs.lv

 

Lasīt tālāk >

Stūra māja

SOLAVI un H2E kopīgi veidotā ekspozīcija "10 lietu stāsti par cilvēku un varu”, kas bija apskatāma "Stūra Mājā", ieguvusi prestižu un starptautisku apbalvojumu dizaina konkursā IF Design Award. Šobrīd publiski pieejamā informācija liecina par to, ka šajā gadā konkursā tika iesniegti ap 5000 darbi no 50 dažādām valstīm.

27. februārī Minhenē, Vācijā notiks konkursa apbalvošanas ceremonija.

Vairāk informācijas par dizaina konkursu http://www.ifdesign.de/index_e

 

 

 

Lasīt tālāk >

Gaisa projekcija Ventspilī

2012.gada beigās SOLAVI realizēja iespaidīgu aizmugures projekcijas risinājumu.

Livonijas ordeņa pilī pastāvīgā režīmā darbojas HelioDisplay jeb jonizēta gaisa ekrāns, kurš pēc piegādes ir pielāgots muzeja vajadzībām un papildina atjaunoto otrā stāva digitālo ekspozīciju.

Lasīt tālāk >

ADwards 2013 zelta ordenis izstādei Ls.20

Noslēdzies astotais radošās izcilības festivāls ADwards 2013, kurā Vides, sabiedrisko telpu un komerciālo telpu dizaina kategorijā zelta ordeni saņēma dizaina birojs H2E par multimediālo izstādi Ls.20 (Nacionālās valūtas mākslas gadi (klients: Latvijas Banka)).

Izstādes ekspozīcijas dizains: H2E

Audiovizuālās tehnoloģijas: SOLAVI

Multimediju izstrāde: Jura Podnieka studija

Fotogrāfiju autors: Ansis Starks

Lasīt tālāk >

Multimediāla izstāde - Ls.20

Nauda ir kā neapstādināms ritenis, kas mūsu dzīvi padara līdzīgu perpetuum mobile.

No 2013.gada 6.marta - 28.aprīlim Latvijas Bankas ēkā K.Valdemāra ielā 1B, Rīgā ir apskatāma multimediāla izstāde "Ls.20", kas veltīta nacionālās valūtas Lata 20 gadu jubilejai.

Ekspozīcijas dizains: H2E

Audiovizuālās tehnoloģijas: SOLAVI

Multimediju izstrāde: Jura Podnieka studija

Fotogrāfiju autors SOLAVI projektu sadāļā: Ansis Starks

Video: LETA

 

Lasīt tālāk >

SOLAVI darbinieki pieaug zināšanās

Vairākiem SOLAVI darbiniekiem 2012.gads bija ne tikai sekmīgs skaistu un elegantu AV projektu realizācijā kā piem. Ventspils Livonijas Ordeņa pils projekts, ES Mājas grīdas projekcija vai Skrundas muižas aprīkošana ar spilgtu projekcijas attēlu, bet arī iespēja pieaugt zināšanās pie mūsu pārstāvošiem ražotājiem. 2012.gada pavasarī Ints Bērziņš nokārtoja Extron Electronics skolas sertifikātu Emerging Technologies apmācībās, savukārt Māris Liepiņš un Eduards Kazakovs rudenī saņēma sertifikātu par apmācībām Extron Electronics skolā AV Technologies-System Designers.

2012.gada Oktobra mēnesī SOLAVI piedalijās Mitsubishi Electric Europe divu dienu organizētajās DLP display cube apmācībās Nīderlandē. Šajās apmācībās SOLAVI pārstāvjiem bija iespēja klātienē saņemt apmācību par DLP aizmugures projekcijas kubu uzbūvi, uzstādīšanu un apkalpošan, kā arī piedalīties DLP aizmugures projekcijas kubu sienas izveidē un testos.

Šīs apmācības ļāva paplašināt zināšanas audiovizuālajā jomā ikdienā strādājot ar audio/ video komutāciju iekārtām, digitālajiem signāliem un veidojot tehniskos risinājumus interesantiem un skaistiem projektiem.

SOLAVI uzņēmumā strādājošo mērķis ir nepārtraukti pieaugt zināšanās AV jomā, tāpēc arī šogad tiek plānotas vairākas apmācības pie mūsu pārstāvošajiem ražotājiem.

 

Lasīt tālāk >

ProjectionDesign izvēlas SOLAVI

2011.gada septembra sākumā SOLAVI piedalījās ProjectionDesign rīkotajās apmācībās, lai iepazītos ar aktuālo produktu piedāvājumu, kā arī liela formāta projekcijas attēla veidošanu izmantojot divus vai vairāk projektorus, līdz ar to kļūstot par oficiālo tirdzniecības pārstāvi Latvijā. 

ProjectionDesign izvēlas SOLAVI 01

Lasīt tālāk >

SOLAVI kopprojekts iegūst Gada balvu dizainā

2010.gadā SOLAVI, sadarbojoties ar dizaina biroju H2E un multimediju satura izstrādātāju RIDemo, ir veiksmīgi realizējis Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas atjaunošanas projektu. Baznīcas tornī izveidots tūrisma informācijas centrs, konferenču zāle, restorāns, kā arī skatu laukums un muzejs, kas apmeklētājiem piedāvā dažādas ekspozīcijas, kurā iekļauti vēsturiski izklāsti par Jelgavu un Sv.Trīsvienības baznīcu. Mūsdienu tehnoloģijas paver iespēju arī virtuāli apskatīt Sv.Trīsvienības baznīcu, kāda tā izskatījusies 20.gs. sākumā. SOLAVI šajā projektā aprīkoja muzeju ar multimediju tehniku un skārienjutīgajiem ekrāniem, projekciju attēlošanu, kā arī audio sistēmu visā tornī.

Jelgavas tornim Gada balva dizainā

Lasīt tālāk >